Analisten België: Buy voor D'Ieteren, hoger koersdoel KBC, Solvay en Syensqo
D'Ieteren Group – Op 15 juli startte Deutsche Bank de dekking met een Buy-advies en een koersdoel van €230. Het aandeel steeg die dag ongeveer 2,7%. D'Ieteren maakt deel uit van de Dividendportefeuille van Dividendnieuws.be.
Juist vorige week schreven wij nog uitgebreid over het aandeel D'Ieteren dat opvalt met alleen maar positieve aanbevelingen van analisten. Net als veel andere analisten ziet Deutsche Bank vooral veel waarde in Belron, het moederbedrijf van onder meer Carglass.
Syensqo – Op 20 juli verhoogde Morgan Stanley het koersdoel fors van €50 naar €73. Daarmee draaide de zakenbank een deel van de eerdere neerwaartse bijstellingen terug.
Solvay – Op 20 juli verhoogde Morgan Stanley het koersdoel van €21 naar €23.
KBC Groep – Op 20 juli verhoogde Barclays het koersdoel licht van €112 naar €114.
Bekijk ook eerdere updates via de Analistenpagina.
Gerelateerde items – Analisten
Disclaimer: Dit artikel is informatief en bevat geen beleggingsadvies. Beleggen brengt risico's met zich mee en rendementen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Lees de volledige disclaimer.