Het grootste dividend van België in 2025 komt op 10 juni

whats cooking dividend 2025

Dividend portfolio aandeel What's Cooking (Ter Beke) noteert op 10 juni 2025 ex-coupon voor een enorm dividend van bruto €10,00 per aandeel, wat inclusief een speciaal dividend van €5,50 is. 
Daarmee betreft het één van de hoogste dividenden in België in 2025; in ieder geval binnen onze dividend portfolio met Nederlandse en Belgische dividendaandelen. In maart schreven wij reeds over het dividend van What's Cooking dat flink wordt verhoogd naar een nieuw record.

Naast een 5,1% hoger regulier dividend van €4,50 bruto volgt ook een speciaal dividend van liefst €5,50 bruto per aandeel. Samen dus €10,00 bruto dividend wat op de huidige beurskoers van €110,50 een dividendrendement van 9% geeft.

We weten inmiddels dus ook de ex-coupon datum: 10 juni 2025. Na aftrek van 30% roerende voorheffing (voor in ieder geval het gewone dividend van €4,50) zal het netto dividend uitgekeerd worden op 3 juli 2025. Het speciale dividend van €5,50 is mogelijk niet onderhevig aan de hoge Belgische heffing en wordt ook sneller, op 12 juni, uitgekeerd in cash als onze informatie klopt.

Afin, er is dus nog tijd tot de ex-coupon datum want What's Cooking noteert in 2025 als één van de laatste Belgische aandelen ex-dividend. De komende weken is het vooral zeer druk met tussen 15 en 29 mei in twee weken tijd bijna alle aandelen in Brussel die ex-coupon noteren, te beginnen met Lotus Bakeries op 15 mei; ook Bekaert, Solvay, Sofina, Melexis, Ackermans en Elia noteren deze maand nog ex-coupon.



Disclaimer: Dit artikel is informatief en bevat geen beleggingsadvies. Beleggen brengt risico's met zich mee, en rendementen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Lees de volledige disclaimer

Meer dividend nieuws uit België