Ex-coupon datum D'Ieteren voor 2025 is bekend

d'ieteren ex-dividend datum 2025

Het aandeel D'Ieteren zal op 10 juni 2025 ex-dividend noteren voor €1,60 per aandeel. Bij een koers van €175,70 is het dividendrendement bruto 0,9%.
Eerder maakten wij reeds melding van het toch verrassend lagere dividend van D'Ieteren, dat eind 2024 een speciaal dividend van 74 euro betaalde en daarmee de schuldenlast flink vergrootte; dat gaat dit jaar helaas ten koste van het dividend. 

We weten nu wel wat de ex-coupon datum is voor het dividend van €1,60 bruto per aandeel. Op 10 juni 2025 gaat D'Ieteren ex-dividend; het netto dividend van €1,12 zal na aftrek van 30% roerende voorheffing uitgekeerd worden op 12 juni 2025.




Disclaimer: Dit artikel is informatief en bevat geen beleggingsadvies. Beleggen brengt risico's met zich mee, en rendementen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Lees de volledige disclaimer

Meer dividend nieuws uit België